X
English version

wystawa life

Jak zbudowana jest dłoń? Co człowiek ma „w środku”? Jak przebiega proces trawienia? Jak widzą zwierzęta i jakie dźwięki wydają? Na te i inne pytania zwiedzający odpowiedzą sobie przy pomocy interaktywnych stanowisk, które pozwolą zobaczyć jak „działa” ludzki organizm. 

Wystawa „Life” to interaktywna biologiczna ekspozycja, której tematem jest anatomia człowieka, ale obejmuje ona także zagadnienia z szerzej pojętej biologii. Ilustruje ją i zachęca do interaktywnego odbioru, sprawiając, że zwiedzający może poczuć się jak prawdziwy naukowiec lub badacz a podróż przez świat anatomii jest jednocześnie wędrówką przez najnowocześniejsze dokonania nauki i techniki. Dzięki wystawie „Life” zwiedzający będą mogli zobaczyć to, co niewidoczne gołym okiem.  Korzystając z modeli i mikroskopów będzie można dowiedzieć się, co dzieje się wewnątrz naszego ciała. Rozpoznając rośliny i zwierzęta, zobaczymy jak przystosowały się do życia na Ziemi.


Zdjęcia:

XAdministratorem danych osobowych jest Pait Consulting Marek Pisarski z siedzibą przy ul. Stokowska 32F, 92-104 Łódź. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Jedyną funkcją formularza jest przesłanie na adres marek@marekpisarski.pl treści wpisanych w formularzu.